Новини

Як зберегти тепло та здоров’я цієї зими

20 тисяч рятувальних термоковдр до кінця цього року буде відправлено для маленьких та дорослих українців від найбільшого системного інтегратора України – компанії «ІТ-Інтегратор», за підтримки БФ «Фонд освітніх ініціатив» в рамках проєкту «Знання, що рятують життя».

Компанія «ІТ-Інтегратор» безкоштовно надає БФ «Фонд освітніх ініціатив» велику партію дитячих термоковдр в якості благодійної допомоги, які з 25 жовтня вже прямують з волонтерами фонду для передачі батькам з дітками до 10 років першочергово на деокупованих територіях України.  

Інші партії безкоштовних виробів дитячого та універсального розміру будуть надіслані фондом до освітніх хабів, STEM-центрів та інститутів підвищення кваліфікації вчителів – для навчання педагогічних колективів та учнів базовим принципам збереження тепла в надзвичайних умовах та комплектування «тривожних валізок» діток та дорослих для захисту від переохолодження під час перебування в укриттях та сховищах під час повітряних тривог цієї зими.

«Чому «зігріває» рятувальна термоковдра? Ця технологія, розроблена NASA понад сімдесят років тому, більш відома тоді - як «космічне покривало», а сьогодні – як ізофілія чи рятувальна ковдра, що широко використовується спортсменами, туристами, автомобілістами, але головним чином – бригадами медицини катастроф для укриття постраждалих при транспортуванні до медичного закладу, – дійсно врятувала вже не одну сотню тисяч життів. 

Наші дітки в STEM-центрах знають цей базовий принцип застосування законів фізики у дуже практичних повсякденних речах. І наше завдання як партнера в проєкті «Знання, що рятують життя» від «ІТ-Інтегратор» розповісти та показати на прикладі таких простих, легких і зрозумілих речей як термоковдра вагою лише 30 грамів – як базові закони фізики здатні врятувати вас від дуже неприємних наслідків в екстремальних ситуаціях цієї зими чи у подорожах, або навіть на відпочинку після Перемоги», – розповідають голова правління БФ «Фонд освітніх ініціатив» Антон Дзюба та директорка благодійних програм фонду Алла Марамон.

Ми вдячні нашому постійному партнеру компанії «ІТ-Інтегратор», яка з перших днів війни не тільки продовжує активно працювати та наповнювати податками бюджет України, а також на волонтерських засадах підтримує наші бойові частини, ДСНС, вимушених переселенців і біженців за кордоном та реалізує таку значущу національну програму допомоги кожному українцю.

Надія Омельченко, віцепрезидентка компанії «ІТ-Інтегратор» розповідає: «Сьогодні ми запустили нашу першу загальнонаціональну інформаційну кампанію «Знання, що рятують життя.
Ми робимо це не тому, що хочемо замінити собою функцію держави чи гуманітарного фонду та подарувати кожному з 40 мільйонів українців захист, який всім нам дійсно необхідний цієї прогнозовано складної та холодної зими, особливо з огляду на зростаючу кількість ударів по енергетичній інфраструктурі України. 
Мета нашого проєкту – простими словами пояснити принципи, в яких ми, «технарі», справді розуміємося. Наприклад, це принципи фізики, теплотехніки, що сьогодні, без перебільшення, можуть врятувати від переохолодження та застуди більшу частину діток та дорослих, що довго та майже без руху перебувають в неопалюваних укриттях та сховищах під час повітряної тривоги».

Головне в цьому проєкті поширювати знання про необхідні речі, що одного разу збережуть, можливо, і ваше життя».

Проєкт «Знання, що рятують життя», започаткований «ІТ-Інтегратор», триватиме до 31 грудня 2022 року. Протягом цього часу кожен охочий може дізнатися більше про способи використання та принципи дії рятувальної термоковдри, замовити безкоштовну партію дитячих чи універсальних (стандартного розміру) термоковдр для свого колективу, закладу освіти чи громади, зробити донат на виготовлення 10, 100 чи 1000 термоковдр на рахунок БФ «Фонд освітніх ініціатив» або підтримати проєкт, розповівши про нього на власному медіа-ресурсі чи сторінці у соціальній мережі.

·       Читайте докладніше про КСВ-проєкт: https://bit.ly/3yYjL28
·       Зробіть внесок гривнею, доларом, євро за реквізитами чи на карту  https://www.eif.org.ua/dopomogty