Новини

Гуманітарна допомога для Харківської області

Наша Українська Волонтерська Місія продовжує успішно працювати: спільними зусиллями з міжнародними партнерами та друзями з ДОЛОНЬКИ.UА Фонд надав допомогу найнужденнішим категоріям населення Харкова та області. Цього разу такі необхідні продукти харчування, дитяче харчування та засоби гігієни отримали тимчасово переміщені особи, малозабезпечені, інваліди та люди похилого віку.

“Цей проєкт має дві складові, без яких вплив на життя людей в ситуації гуманітарної катастрофи був би неможливим. Перша - діяльність амбасадорів України, таких як друг Фонду Вячеслав Шамрай, які розуміють важливість подальшого стимулювання іноземців продовжувати допомагати. Нам без них ніяк. А друга - локальні організації, які знають, де регіону “болить” найбільше і мають силу доправляти допомогу, недивлячись на загрозу для життя”, - розповідає Ігор Старенький, директор освітніх проєктів нашого Фонду.

Дякуємо Вячеслав Шамрай за виконання міжнародної місії. Gordon Liljegren - за небайдужість, за те, що разом з українцями наближаєте Перемогу над “темрявою” і “кайданами” імперіалізму. Вшановуємо мужність волонтерів ДОЛОНЬКИ.UА на чолі з Нещенко Сергій, які перетворюють численні надходження гуманітарки на посмішки людей, що отримують індивідуальні набори. Пишаємося вами та вашим героїзмом! 

Шановний читачу, закликаємо вас приєднуватися до роботи Української Волонтерської Місії нашого Фонду. Якщо ви маєте друзів, колег, партнерів за кордоном, розповідайте їм про нас та наші ініціативи. З-за рубежу може здаватися складним і недосяжним завдання дістатися конкретних, нужденних в Україні, тому є Фонд “Освітніх ініціатив”, який бере на себе супровід вантажу і волонтерів за потреби. Разом ми можемо стати провідниками енергії добра!

Заповнюйте анкету - https://bit.ly/3ygLGut - та долучайтесь!

Пліч-о-пліч до Перемоги !