Новини

Допомога притулку у Бахмуті

Допомога тваринам в умовах війни - це прояв справжньої людяності.

Ми пишаємося дружбою з нашими колегами та партнерами з Фонду Hearts for Ukraine  (США), які не тільки надають регулярну допомогу для військових, рятувальників, нужденних людей в Україні, а також дбають про братів наших менших, що залишилися в біді в найгарячіших точках України. 

Бабинецький притулок став першим, який отримав допомогу у вигляді корму від фонду H4U. Тепер 64 песики, евакуйовані з прифронтових: Бахмута, Вовчанська та Лиману, мають що їсти.

Усі врятовані собаки - мовчазні свідки війни, яка розв'язана росією. Деякі собаки втратили господарів. Багато тваринок з пораненнями. Усі вони отримали тяжкі психологічні травми і потребують реабілітації та відповідного лікування. Вони все ще пам'ятають страшні звуки бомб та ракет, а тому будь-яка прогулянка галасливою вулицею — для них справжнє випробування. 

Не менш важливими у цій історії є люди. Пані Марина Хмара займається реабілітацією тваринок у Бабинецькому притулку. Марина - викладач в університеті Києва. А ще вона має суперсилу. Марина відвідує прифронтові міста, щоб рятувати життя. Життя тварин. 
Низький уклін людям, які дбають про братів наших менших у цей важкий для України час. Кожне врятоване життя — безцінне!

Ми продовжуємо  надавати допомогу притулкам для тварин в найбільш постраждалих областях України.

Долучайтесь!

Пліч-о-пліч до Перемоги! 🇺🇦