Новини

Продуктові набори для Херсонської області

Друзі, кожен з нас слідкує за прогресом ЗСУ у звільненні українських територій від окупантів! Ми спільно з усією волонтерською спільнотою маємо продовжувати нашу справу і допомагати у забезпеченні людей на звільнених територіях життєво необхідними речами. 

Дружня команда волонтерів Фонду освітніх ініціатив, Фонду відновлення та розбудови України та Hearts for Ukraine (США) допомагає цивільним та найбільш вразливим верствам населення на деокупованих територіях. Спільними зусиллями ми зібрали продуктові набори з найбільш необхідною їжею тривалого зберігання: крупи, консерви тощо і доповнили їх засобами гігієни. 

Ми вдячні небайдужим та сміливим волонтерам Федченко Александр, Дмитрий Молчанов, які попри небезпеку та постійні обстріли, мають хоробрість відвідувати прифронтові зони та особисто спілкуватися з людьми, які чекають на допомогу. 

На минулому тижні ми разом зібрали і передали понад 600 продуктових наборів людям у Херсоні та Херсонській області. 

Ми, як і ЗСУ, не зупиняємось та продовжуємо готувати наступну партію продуктових наборів для людей на звільнених від окупантів українських землях. 

Долучайтесь до нашої справи! Ми раді будь-якій допомозі від кожної людини та від компаній! 

Наразі, ми починаємо співпрацювати з МЕТРО Україна 🙌🏻 

Якщо у вас є можливість та бажання надати продукти, засоби гігієни, теплі речі, ліки та інші необхідні речі для потреб людей на деокупованих територіях, пишіть координатору проєкту Аллі Марамон: alla.maramon@eif.org.ua 

З вірою у ЗСУ!

Пліч-о-пліч до Перемоги! 🇺🇦