Новини

Онлайн-презентація: практичний кейс з відновлення доступу до освіти для внутрішньо переміщених дітей

Друзі! 
Запрошуємо вас приєднатися до онлайн-презентації, присвяченої ключовим засадам забезпечення рівного доступу до якісної освіти для внутрішньо переміщених осіб. 

Дата: 5 жовтня 2022 року.
Час: 10:00
Платформа: Youtube
Реєстрація: https://bit.ly/3fmwq8l

На реальному прикладі концепції освітнього хабу «Навички майбутнього» у Черкасах буде продемонстровано ефективні механізми організації освітнього процесу в умовах військової агресії.

Хаб «Навички майбутнього» побудовано відповідно до засад STEM-підходу. На думку авторів концепції хабу, він є оптимальним, коли можливості реалізації повноцінного очного освітнього процесу значно обмежені.

STEM дає можливість більш ефективно використовувати той дефіцитний навчальний час, коли є змога зібрати невеликі групи учнів очно у одному приміщенні. Так, до прикладу, завдяки технологіям STEM за одну академічну годину одночасно проводяться три лабораторні роботи (з фізики, хімії, біології) і дві практичні (з інформатики та трудового навчання), результати яких учні опрацьовують уже у дистанційному форматі. 

STEM, зараз, є тим дієвим освітнім рішенням, яке здатно подолати бар’єри наявних обмежень матеріально-технічної бази та засторог безпеки дітей на шляху до реалізації якісного освітнього процесу.

Час, коли ми маємо змогу зібрати дітей очно зараз, - надзвичайно цінний. Дізнайтесь більше про підхід, який зробить його ефективним!

Реєстрація: https://bit.ly/3fmwq8l