Новини

Більше 100 дітей залучено до дистанційного навчання "Фонду освітніх ініціатив"

Сьогодні українські діти страждають не тільки від воєнних дій, вони є активними учасниками та заручниками травмуючої інформаційної повістки.

З метою розвитку та розради дітей одночасно команда Фонду залучила вчителів-волонтерів та запустила з 01.03.2022 р. онлайн-уроки з української та англійської мови, математики та географії в Zoom для всіх охочих.

Ми зазначаємо значний позитивний відгук як з боку дітей, так і їхніх батьків з огляду на обставини призупинення освітнього процесу в деяких регіонах України, через еміграцію або через бажання організувати здоровий розпорядок дня.

Зараз в проекті задіяно понад 100 дітей. Їх об’єднано за допомогою спільнот у Telegram. Кількість учнів у групі становить від 10 до 25 учнів. Проте урок відбувається, навіть якщо до заняття долучається лише одна дитина.

Якщо ви хочете аби ваша дитина взяла участь в проєкті, перейдіть за ПОСИЛАННЯМ та заповніть анкету з поміткою "Освіта, як розрада".

Якщо ви хочете допомогти фінансово, в якості викладача або волонтера, перейдіть за ПОСИЛАННЯМ та заповніть анкету з поміткою "Освіта, як розрада".

З додаткових питань звертайтесь, будь ласка, до Вікторії Кучеровської,
Viktoriia.Kucherovska@eif.org.ua

Тел.: 0800 351018