Новини

"Ластівка" для котиків

Наші хлопці на передовій відчувають рівень вашої підтримки. Ми її бачимо на рахунках Фонду. А тепер можемо і помацати!

Алла Марамон, координаторка блогодійних програм Фонду, звітує, що другу "ластівку" придбано, пофарбовано та перевірено перед відправкою на передову.

Красно дякуємо Надії Омельченко, Irina Önen, компаніям HomeNet та Accord Group за вагомий внесок в цей результат. Саме завдяки вам це стало можливим!

А також вітаємо зусилля та залученість у допомогу ЗСУ молодого покоління українців в обличчі Elizabeth Maramon. Вдячні за те, що демонструєте потужну жагу впливати на події в Україні!

А яка ж наша "ластівка" була жовтенька гарнюня! Прямо як наше українське сонечко. Аж шкода було фарбувати у розкішний захисний колір свіжої трясовини в наших українських лісах.

Але ж нічого не поробиш. Мали пофарбувати і зробити повну перевірку на СТО. Дякуємо Ігор Файфар за його вправну майстерність. Він працював цілу ніч, аби пришвидшити доставку автомобіля.

Ще трішки зусиль і "ластівка" служитиме вогневій групі. Хлопці завітають за своїм подарунком наступного тижня. Обіцяють підбити пару танчиків ще до обіду.

А ми у Фонді переводимо подих і продовжуємо працювати для вас. Ще дві вогневі групи чекають на позашляховики.

Нуж бо, всі разом! Допомагайте!

Ще не вивчили наші реквізити? Гаразд, нагадуємо! Всі варіанти, як зробити внесок гривнею, доларом або євро, знайдете ТУТ