Новини

Фонд освітніх ініціатив створить хаб "Навички майбутнього" для ВПО у Черкасах

Фонд освітніх ініціатив розпочинає створення освітнього хабу «Навички майбутнього» у Черкасах. Проєкт реалізується з метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти для внутрішньо переміщених осіб, за підтримки ПРООН в Україні, Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, компанії Accord Group та в межах проєктів «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» і «ЄС за діалог».

Освітній хаб має створити умови для отримання необхідних освітніх послуг як учнями, студентами так і їх батьками, включно з організацією можливості набуття цифрових компетентностей. Супутня ціль створення хабу – асиміляція внутрішньо переміщених осіб в місцевій спільноті за рахунок надання діалогової платформи для зняття можливої напруженості. 

Освітній хаб «Навички майбутнього» у Черкасах — це підготовлені 4 STEM-тренери, під’єднаний до мережі Інтернет комп’ютерний клас з комплектом навчальної електроніки для практикумів та STEM-проєктів, здатний забезпечити освітніми послугами 240 осіб щомісяця. 

«Освітній хаб як центр освіти та STEM-середовище має унікальні можливості для отримання комплексного результату. Ми одночасно надаємо доступ до якісної освіти, готуємо фахівців професій ХХІ століття та позитивно впливаємо на гармонізацію внутрішньо переміщених осіб у нових громадах», — розповідає Антон Дзюба, голова правління Фонду «Освітніх ініціатив». 

Створення освітнього хабу у Черкасах – лише перший крок на шляху до відбудови потужної національної мережі закладів, які забезпечать освітні потреби громад, які не мають технічних умов для дистанційної освіти та проведення STEM-занять для учнів, студентів та дорослих. 

«Ми не можемо допустити того, щоб через брак технічних можливостей значна частина внутрішньо переміщених дітей не отримала доступ до дистанційної освіти. Для багатьох з них - це єдиний спосіб продовжувати навчання в умовах війни. Accord Group докладе всіх необхідних зусиль аби освітній хаб у Черкасах з’явився як найшвидше і підтримуватиме “Фонд освітніх ініціатив” і надалі», — коментує Валерій Береговий, СЕО Accord Group. 
Нагадаємо, що абревіатура STEM розшифровується як Science (Наука), Technology (Технології), Engineering (Інженерія) та Mathematics (Математика). Це мультидисциплінарний підхід до навчання, який поєднує природничі науки, технології та креативність. Його основа — це реалізація проєктів, що стимулює в учнів нестандартне мислення та навички ефективної роботи в команді.

Проєкт впроваджується Благодійним фондом «Фонд освітніх ініціатив» у рамках проєкту ПРООН “ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни” за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Довідка

«Фонд освітніх ініціатив» - у мирний час займається розвитком молоді з метою підвищення рівня підприємницької культури та ефективності менеджменту в Україні. Для цього Фонд створює екосистеми, наближені до бізнес-реалій. Зараз, під час війни, головним завданням Фонду є допомога рятувальним службам, гуманітарна допомога постраждалим і переселенцям та захист цивільного населення. 

Accord Group – українська діджитал-компанія для переможців. Accord Group допомагає замовникам відповідати вимогам цифрового світу, надаючи надійну технологічну підтримку. З 2010 року компанія реалізувала 500+ проєктів для міжнародних банків, ритейлу, державних організацій та промислових підприємств.