Новини

Допомога рятувальникам Харкова

Підтримуючи цей проєкт будь-якою сумою, ви рятуєте українців, чиє життя знаходиться під загрозою просто зараз.

Саме в цю мить рятувальники Харківського та Миколаївського гарнізонів ДСНС розбирають завали, ліквідують пожежі, спричинені обстрілами, проводять ремонтні роботи, забезпечують евакуацію та знешкоджують боєприпаси або інші вибухонебезпечні предмети. Швидкі допомоги намагаються оперативно прибувати на порятунок людей у "найгарячіші" місця Харкова та області. У Чернігові досі розбирають зруйновані будинки і знаходять людей…

Ми закликаємо вас допомагати тим, хто допомагає. Кожне збережене життя рятувальника – це сотні життів мирних мешканців. Кожна рука в рукавиці простягнута в отвір під завал – це надія, якої до цього не було!

На жаль, в умовах війни централізоване забезпечення не завжди приходить оперативно, а інтенсивне використання речового майна через значну кількість залучень призводить до його непридатності вже за кілька днів використання. До того ж рятувальники через роботу на лінії вогню мають бути озброєні додатковими засобами захисту, такими як бронежилети. Тому потрібна сила простих людей і волонтерів – нас з вами – щоб закривати термінові потреби тут і зараз.

Ми маємо на меті зібрати кошти на:

  • бронежилети – 5000 шт.
  • каски – 5000 шт.
  • одяг для пожежників вогнетривкий – 5000 шт.
  • переносні радіостанції для цивільного використання – 200 шт.
  • пожежні рукави – 100 шт.
  • медичні аптечки – 100 шт.

Завдяки підтримці людей ми вже змогли закупити і передати рятувальникам гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття.  Проте ми продовжуємо збір коштів, щоб мати можливість підтримати жителів Харківської області, місто Харків та його мешканців і оперативно закуповувати найнеобхідніші речі, матеріали і витратники.

Як долучитись?


Пліч-о-пліч до Перемоги!