Незламна освіта
Благодійний проєкт по збору, відновленню та передачі комп'ютерної техніки закладам освіти. Реалізується в рамках загальнонаціональної програми під егідою Міністерства освіти і науки України
Важливість проєкту

За даними МОН відслідковуємо критичну недостатність забезпечення закладів освіти ґаджетами. Щоб ефективно налагодити онлайн навчання потрібно ще півмільйона пристроїв, з яких 253,4 тисячі критично необхідні.
Дашборд МОН

Місія проєкту - забезпечення рівного доступу до якісної освіти в умовах війни.

Мета проєкту: посилення матеріально-технічої бази закладів освіти. За 12 місяців проєкту плануємо передати – 10 тис комп’ютерів для потреб закладів освіти.

Реципієнти: заклади фахової передвищої освіти, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, заклади загальної середньої освіти, переміщені заклади вищої освіти України. STEM-хаби, освітні центри, центри науково-технічної творчості.
Механіка проєкту
• Фонд освітніх ініціатив проводить збір та прийом ґаджетів: ПК, смартофнів, планшетів, ноутбуків, нетбуків, моноблоків від партнерів на основі Актів прийому-передачі товарів.

• Дані щодо потреби ФОІ збирає самостійно через освітніх провайдерів – обласні освітні хаби, і валідує їх відповідно до даних МОН в постійному діалозі з директоратом цифрової трансформації МОН.

• IT-Integrator – здійснює сервісні роботи з відновлення ґаджетів.

• Фонд освітніх ініціатив за погодження з МОН розподіляє відновлену техніку серед закладів освіти згідно з потребами.

• Логістика до закладів освіти за рахунок партнерів.

Дані про отримання ґаджетів від партнерів, сервісне обслуговування та подальше розподілення на заклади освіти будуть відображатись на офіційному дашборді проєкту. https://www.arcgis.com/apps/dashboards/20fbb3f948a4461aaf2ec075175ba48e
Інформація для донорів
Фонд освітніх ініціатив готовий до співпраці з національними та міжнародними соціально 
відповідальними бізнесами.


Пропонуємо донорам та партнерам:
  • Медіапідтримка участі у проєкті на всіх комунікаційних ресурсах партнерів
  • Подяка від МОН за участь у благодійному проєкті для допомоги освіті
  • Повна звітність про відновлення комп’ютерів та передачу до закладів освіти
Інші проєкти "Фонду освітніх ініціатив"